ROK SZKOLNY 2017/18

  • Julia Suberlak - I miejsce w XXVI Powiatowym Konkursie Plastycznym „Cztery Pory Roku”.
  • Anna Cichoń - IImiejsce w XXVI Powiatowym Konkursie Plastycznym „Cztery Pory Roku”.

ROK SZKOLNY 2016/17

  • Olga Karcz - II miejsce w konkursie "Piękne są nasze barwy ojczyste"
  • Karina Czapla - III - miejsce "Piękne są nasze barwy ojczyste"
  • Jakub Drong - wyróżnienie w konkursie "Piękne są nasze barwy ojczyste"
  • Emilia Jasińska - 2 miejsce w konkursie plastycznym "Fryzura damska futurystyczna"
  • Anna Cichoń - 2 miejsce w konkursie plastycznym "Fryzura damska futurystyczna
  • Katarzyna Mazurska - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
  • Katarzyna Mazurska - I miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Języków Obcych (język angielski)
  • Jakub Płatek - III miejsce w XVI Powiatowym Konkursie Języków Obcych (język niemiecki)
  • Kamil Godzwon - 1 miejsce w VII Powiatowym Literackim Konkursie Obcojęzycznym (język angielski)
  • Kinga Lazar- 3 miejsce  VII Powiatowym Literackim Konkursie Obcojęzycznym (język angielski)
  • Katarzyna Mazurska - wyróżnienie w VII Powiatowym Literackim Konkursie Obcojęzycznym (język angielski)
  • Anna Cichoń - wyróznienie w VII Powiatowym Literackim Konkursie Obcojęzycznym (język niemiecki)
  • Marcjan Zawadzki - finalista XVI Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej
  • Katarzyna Mazurska -  II miejsce na konkursie recytatorskim „Elementy baśniowe i fantastyczne w poezji i prozie obcojęzycznej”
  • Katarzyna Mazurska - tytuł „Poligloty roku 2017" w Wojewódzkim Konkursie Językowym „I Ty możesz zostać Poliglotą”. 
  • Paulina Czerwińska - III miejsce w XIV Gminnym Konkursie Recytatorskim
  • Wiktoria Czapla - II miejsce w XIV Gminnym Konkursie Recytatorskim
  • Anna Cichoń - 1 miejsce w konkursie  "PrzeGRAĆ życie - zagrożenia związane z nadmiernym korzystaniem z komputera, Internetu i gier komputerowych"
  • Julia Suberlak - III miejsce w konkursie "PrzeGRAĆ życie - zagrożenia związane z nadmiernym korzystaniem z komputera, Internetu i gier komputerowych"
  • Katarzyna Mazurska - zakwalifikowanie się do II eatpu Wojewódzkiego Konkursu z Języka Angielskiego
  • Zuzanna Cichoń i Karolina Filipczyk - I miejsce w XIV Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej
  • Wiktoria Czapla - II miejsce w XIV Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej
  • Karolina Filipczyk - wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Polskiej "MurMuRano"

ROK SZKOLNY 2015/16

  • Katarzyna Mazurska - I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym "Rozkosze Łamania Głowy"
  • Paulina Czerwińska i Mateusz Płaneta  - II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym "Rozkosze Łamania Głowy"
  • Julia Olszewska i Rafał Małota - I miejsce w Powiatowym Konkursie Chemiczno - Fizycznym "Kolorowy Świat Chemii"
  • Wiktoria Czapla - II miejsce w I Powiatowym Konkursie Piosenki Amerykańskiej "Rock the world with Wyspian"
  • Karolina Filipczyk - III miejsce w I Powiatowym Konkursie Piosenki Amerykańskiej "Rock the world with Wyspian"
  • I miejsce dziewczyny, II miejsce chłopcy w Międzygimnazjalnym Turnieju Piłki Ręcznej
  • I miejsce w gminnych sztafetowych biegach przełajowych (kategoria dziewcząt i chłopców)
  • Daria Grzegorczyk i Julia Olszewska -  II miejsce w konkursie: VII MIędzygimnazjalny Czar Par
  • Katarzyna Mazurska - sukces w szkolnym etapie Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych z Matematyki, Języka Polskiego, Języka Angielskiego. 
 
ROK SZKOLNY 2014/15
  • Katarzyna Mazurska - I miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
  • Nina Jasińska - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ortograficznym
  • Katarzyna Mazurska - I miejsce w III Międzygimnazjalnym Konkursie Propagowania Języków Obcych o zasięgu powiatowym
  • Filip Kołomyjec - laureat przedmiotowych konkursów z chemii i matematyki
  • Katarzyna Mazurska - I miejsce w etapie dekanalnym XIV Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Biblijnej
  • Mateusz Durbacz - III miejsce w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
  • Wiktoria Mańka - II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim
  • Karolina Filipczyk - III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim
  • Kordian Bogusz - I miejsce w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Śląsk - moja mała ojczyzna"
  • Julia Tymofiewicz - wyróżnienie w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Śląsk - moja mała ojczyzna"
  • Katarzyna Mazurska - II miejsce w kategorii gimnazjum w Powiatowym Konkursie "Booktalking, czyli gawęda o książce"
  • Uczniowie klasy II - II i III miejsca w Powiatowym Konkursie Filmowym "Pozytywnie nakręceni, czyli wzorem W11 na tropie przestępstw
  • Wiktoria Czapla - III miejsce - Fetiwal Wokalny - Mikrofon, MOK i Ty
  • Natalia Krytowska i Filip Kołomyjec - II miejsce w konkursie - VI MIędzygimnazjalny Czar Par
  • Rafał Małota i Grzegorz Szlęk - wyróżnienie w konkursie ekologicznym 
  • Natalia Krytowska - wyróżnienie w konkursie ekologicznym
 
ROK SZKOLNY 2013/14
 
  • Anna Wojdas - laureatka konkursu przedmiotowego z chemii
  • I, II i III miejsce w gminnym konkursie na prezentacje multimedialną „Mierzęcice- gmina naszych marzeń”
  • Anna Wojdas - Wyróżnienie w konkursie „Talenty i pasje” 
  • Anna Wojdas, Kamila Gwóźdź, Anna Górska - Wyróżnienie w XI Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Siewierzu 
  • II miejsce –Międzygimnazjalny konkurs matematyczno-przyrodniczy „Czar Par”
  • II miejsce – Międzygimnazjalnym konkursie „Matematyczne potyczki”
  • I miejsce w Siatkarskim Turnieju Mikołajkowym w Psarach
  • II miejsce w gminie w biegach przełajowych
  • Alicja Dulewicz, Daria Grzegorczyk - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Ekologiczno -Plastycznym „Ptaki” 
  • Julia Krolik  - I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Językowym o zasięgu powiatowym
  • Magdalena Sroka i Anna Wojdas - wyróżnienia w Powiatowym Konkursie  Ekologicznym
  • „Moja Ziemia- czysty świat”
  • Daniel Gawron - III miejsce w gminie w konkursie OTWP „Młodzież zapobiega pożarom” 
  • Daniel Gawron - IV miejsce w powiecie  w konkursie OTWP „Młodzież zapobiega pożarom”
  • Jakub Dyński - II miejsce  w Gminnym Konkursie Piosenki Polskiej
  • Anna Wojdas - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Piosenki Polskiej
  • Alicja Dulewicz - I miejsce  w Regionalnym Konkursie „ Moja Stylizacja na  komers 2014”
  • Kamila Gwóźdź - I miejsce  w I Regionalnym Konkursie Fryzur i Makijażu  „Wielka Majówka”
  • Natalia Płatek i Anna Wojdas - III miejsce  w Powiatowym Konkursie” Fakty i mity w chemii i fizyce”
  • Julia Krolik - I miejsce   w Powiatowym Literackim Konkursie Językowym w II LO im. Wyspiańskiego w Będzinie
  • Agata Jasińska - III miejsce w Powiatowym Literackim Konkursie Językowym w II LO im. Wyspiańskiego w Będzinie
  • Julia Krolik - I miejsce w Powiatowym Gimnazjalnym Konkursie  Językowym „Sie der Beste” – Wojkowice
  • Julia Krolik - II miejsce w X  Powiatowym Konkursie Literackim „ Wizje światła i ciemności"
  • Magdalena Czerwińska - wyróżnienie w X  Powiatowym Konkursie Literackim „ Wizje światła i ciemności"
  • Jakub Skowronek i Adam Mazurski - wyróżnienia w Gminnym Konkursie "Mistrz Ortografii Gminy Mierzęcice”
 
 
ROK SZKOLNY 2012/13
 
 
      Na szczeblu gminnym:
  • I miejsce w turnieju piłki ręcznej
  • I miejsce w turnieju piłki nożnej
  • II miejsce w biegach przełajowych chłopców
  • II miejsce w biegach przełajowych dziewcząt
  • II miejsce w rozgrywkach tenisa stołowego
  • II miejsce w IV gminnym konkursie piosenki polskiej
  • III miejsce w konkursie ortograficznym
  • II miejsce w konkursie recytatorskim
  • II miejsce w konkursie ekologicznym „EKO STWOREK BĄDŹ EKO - SEGREGUJ ODPADY”
  • III miejsce w konkursie międzygminnym „III FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ”
 
 
Na szczeblu powiatowym:
  • II miejsce w rozgrywkach piłki ręcznej chłopców
  • III miejsce w rozgrywkach piłki nożnej chłopców
 
 
Na szczeblu rejonowym:
  • I miejsce w halowych mistrzostwach Zagłębia Dąbrowskiego w piłce nożnej halowej szkół gimnazjalnych
  • III miejsce w rozgrywkach piłki ręcznej chłopców.
 
 
Na szczeblu wojewódzkim:
  • Aleksandra Kocot - Finalista konkursu przedmiotowego z chemii
  • Awans do finału wojewódzkiego po zwycięstwie w I, II, III etapie prestiżowego turnieju Coca Cola CUPʼ 2013.
 
 
Na szczeblu ogólnopolskim:
  • III miejsce i wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie ekologicznym na wykonanie rzeźby
  • z odpadów i rzeczy niepotrzebnych.
 
 
ROK SZKOLNY 2008/2009
 
  • Piotr Rajewicz - laureat Konkursu Przedmiotowego z Chemii i Geografii
  • Michał Wach - laureat Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
  • III miejsce w II Międzygminnym Turnieju Piłki Siatkowej Chłopców
  • Kamila Pogoda - wyróżnienie w VI Powiatowym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej
  • Bartosz Swoboda - II miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa stołowego Chłopców
  • Łukasz Całka - III miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa stołowego Chłopców
  • III miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców
  • IV miejsce w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Chłopców
  • Ewa Galicka - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Fizycznym "Fotografujemy Zjawiska Fizyczne"
  • Piotr Rajewicz - wyróżnienie w II Powiatowym Konkursie Interdyscyplinarnym "Omnibus"
  • III miejsce w IX Międzygimnnym Turnieju Tenisa Stołowego dla Gimnazjalistów
  • Anna Paks, Justyna Paks - I miejsce w III Gminnym Konkursie Historyczno  - Literackim "Ocalić od Zapomnienia"
  • I miejsce w VI Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym "Rozkosze Łamania Głowy"
  • Piotr Rajewicz - VI Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym "Rozkosze Łamania Głowy"
  • I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt
  • Aneta Durbacz - III miejsce w II Konkursie Malarskim GTL "Lot mojej wyobraźni"
  • Małgorzata Żylińska - wyróżnienie  II Konkursie Malarskim GTL "Lot mojej wyobraźni"

 

ROK SZKOLNY 2007/2008

  • Adrian Ligorowski - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Walory estetyczne przedmiotów użytkowych"
  • Sandra Gawlas- wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Fotograficznym "Walory estetyczne przedmiotów użytkowych"
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt
  • Piotr Rajewicz - II miejsce w Konkursie Matematycznym "Koziegłowy Mądre Głowy"
  • I miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w Piłce Ręcznej Dziewcząt
  • Wojciech Sar (i Paulina Szmid) - I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego
  • II miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej Dziewcząt
  • II miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
  • Piotr Banaś - I miejsce za jazdę indywidualną w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
  • Anita Surowiec - wyróżnienie w Konkursie na plakat "XV Tygodnia Ziemi" pod hasłem "Cywilizacja Odpadów"
  • Karolina Król - I miejsce w II Gminnym Konkursie Historyczno - Literackim "Ocalić od zapomnienia"
  • Maria Banaś - III miejsce w II Gminnym Konkursie Historyczno - Literackim "Ocalić od zapomnienia"
  • Justyna Paks - wyróżnienie w II Gminnym Konkursie Historyczno - Literackim "Ocalić od zapomnienia"
  • Maria Banaś - Mandat Poselski na XIV sesję Sejmu Dzieci i Młodzieży (w ramach ogólnopolskiego konkursu na parlamentarzystę)
 
 
 
ROK SZKOLNY 2006/2007
 
  • Kinga Wiatr - wyróżnienie w IV Norwidowskim Turnieju Recytatorskim dla gimnazjalistów pt: "Błękitna Wstęga"
  • V miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej Młodziczek 
  • V miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Drużynowej Lekkoatletyce Dziewcząt
  • Kinga Wiatr - wyróżnienie w IV Wojewódzkim Konkursie Literackim "Zawsze kocham cię,
  • mamo"
  • Kinga Wiatr - II miejsce w Międzygminnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Matki
  • Sandra Frassinelli - wyróżnienie w Międzygminnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Matki
  • Daria Matonóg - wyróżnienie w Międzygminnym Konkursie Plastycznym z okazji Dnia Matki
  • Łukasz Wojdas - I miejsce w Konkursie Matematycznym "Koziegłowy -  Mądre Głowy w kategorii Witraże"
 
 
 
ROK SZKOLNY 2005/2006
 
  • II miejsce w IX Międzygminnym Przeglądzie Widowisk Jasełkowych
  • Natalia Lecińska - II miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim pt: "Posłuchajcie mojej opowieści wigilijnej"
  • Kinga Wiatr - wyróżnienie w  Powiatowym Konkursie Literackim pt: "Posłuchajcie mojej opowieści wigilijnej"
  • Kinga Wiatr - wyróżnienie w VI Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Szkół Podstawowych i Gimnazjów
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt
  • Kajetan Zrałek - I miejsce w kategorii Gimnazjum w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim
  • Marcin Czapla - II miejsce w kategorii Gimnazjum w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim
  • Aleksandra Cichoń - wyróżnienie  w kategorii Gimnazjum w Międzygminnym Konkursie Recytatorskim
  • I miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców
  • IV miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie Tenisa Stołowego Chłopców
  • Kajetan Zrałek - wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim "Mały OKR"
  • I miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczestwo Ruchu Drogowego 
  • Patryk Wieczorek - II miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczestwo Ruchu Drogowego 
  • III miejsce w  Rejonowej Gimnazjadzie Piłce Ręcznej Dziewcząt
  • Marcin Czapla - I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim 
  • Bartosz Czapla - wyróżnienie  w Powiatowym Konkursie Recytatorskim
  • Kinga Wiatr - wyróżnienie  w Powiatowym Konkursie Recytatorskim
 
 
ROK SZKOLNY 2004/2005
 
  • IV miejsce w Międzygminnym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
  • Paulina Pietraszak, Mateusz Cichoń - III miejsce w Konkursie "Matematyczne Potyczki"
  • Mateusz Olszówka, Jakub Mamos, Przemysłąw Kiełek, Łukasz Mańka - II mijesce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Tenisie Stołowym Chłopców
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Piłce Ręcznej Chłopców
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt
  • III miejsce w Rejonowych Zawodach w Tenisie Stołowym Chłopców
  • Matuesz Olszówka - I miejsce w Rejonowych Zawodach w Tenisie Stołowym Chłopców
  • V miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Piłce Siatkowej Chłopców
  • III miejsce w Rejonowych Zawodach w Piłce Ręcznej Dziewcząt
  • Sandra Grygierzec - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Ludzie ludziom zgotowali ten los"
  • Patryk Wieczorek - I miejsce w Turnieju Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego
 
 
 
ROK SZKOLNY 2003/2004
 
  • Dagmara Cichoń - wyróżnienie w III Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "O Skrzydło Pegaza"
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Tenisie Stołowym Chłopców
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt
  • II miejsce w Zawodach Rejonowych w Piłce Ręcznej Dziewcząt
  • Paulina Jóźwik - III mijesce w VIII Międzynarodowym Konkursie Poetyckim im. Wisławy Szymborskiej
  • Mateusz Olszówka, Jakub Mamos, Michał Romaniuk - III miejsce w Rejonowych Zawodach w Tenisie Stołowym Chłopów
  • III mijejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Lekkiej Atletyce
 
 
ROK SZKOLNY 2002/2003
 
  • Rafał Witczak - laureat Przedmiotowego Konkursu z Chemii
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzińskiego w Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców
  • III miejsce w Zawodach Rejonowych w Piłce Ręcznej Dziewcząt
  • Olga Barańska - I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Żyjemy razem w Europie bez barier i granic"
  • IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu Będzieńskiego w Turnieju Piłki Nożnej
 
 
ROK SZKOLNY 2001/2002
 
  • I miejsce w Zawodach Rejonowych w Tenisie Stołowym Dziewcząt (Marta Gwóźdź)
  • III mijesce Mistrzostwa Powiatu Będzińskiego w Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców (Piotr Pasamonik, Damian Feliszewski)
 

 

 

Laureaci i finaliści Konkursów Przedmiotowych:

 

2002/03

Rafał Witczak

 

laureat z chemii

 

2006/07

Aleksandra Cichoń

 

laureatka z biologii

 

 

Kajetan Zrałek

 

finalista z geografii

 

2008/09

Piotr Rajewicz

 

laureat z chemii i geografii

 

 

Michał Wach

 

laureat z matematyki

 

2009/10

Piotr Banaś

 

finalista z matematyki

 

 

Miłosz Pasierbiński

 

finalista z geografii i historii

 

2011/12

Sandra Frączek

 

laureatka z chemii

 

2012/13

Aleksandra Kocot

 

finalistka z chemii

 

2013/14

Anna Wojdas

 

laureatka z chemii


 

 

2014/15

 

Filip Kołomyjec laureat z chemii
i matematyki

 

  • slider10.jpg
  • 6chem.jpg
  • 3111.jpg
  • chemia1.jpg
  • 1chemiaaa.JPG
  • 7listopad.JPG
  • ania.jpg
  • 1rafal.JPG
  • 2kolory.jpg
  • wiersz.jpg
  • 2sz.JPG
  • 2listopad.JPG
  • technika2.jpg
  • 3chem.jpg
  • slider6.jpg
  • 51klasa.JPG
  • 3kon.JPG
  • 131klasa.JPG
  • 3proba_Trommera_Tollensa.jpg
  • 1Patryk.jpg
  • slider11.jpg
  • 4marchewka.jpg
  • dosw9.jpg
  • 4gim.jpg
  • zuzia.JPG
  • 19proba_Trommera_Tollensa.jpg
  • 9trommer.JPG
  • slider7.jpg
  • 121klasa.JPG
  • 5swieta.JPG
  • 2111.jpg
  • 4sliderek.JPG
  • 7fizyka.JPG
  • 11fizyka.JPG
  • DSC_6869 [320x200].JPG
  • grzes).jpg
  • tablica3.jpg
  • 2jod.jpg
  • 3beben.JPG
  • 11klasa.JPG
  • projekt5.jpg
  • 1sliderek.JPG
  • 6listopad.JPG
  • 41klasa.JPG
  • 8swieta.JPG
  • projekt12.JPG
  • DSC_6863 [320x200].JPG
  • 3smart.jpeg
  • 111klasa.JPG
  • 2sliderek.JPG
  • projekt16.JPG
  • rzezucha5.jpg
  • technika3.JPG
  • 11smart.jpg
  • chemia.JPG
  • projekt1.jpg
  • 5chem.jpg
  • 3gim.jpg
  • 2ch.JPG
  • 2przegrac_zycie.JPG
  • 5kon.JPG
  • 3sliderek.JPG
  • 6proba_Trommera_Tollensa.jpg
  • 18proba_Trommera_Tollensa.jpg
  • 1listopad.JPG
  • 5marchewka.jpg
  • 61klasa.JPG
  • 4niebieski osad.JPG
  • 2rafalek.PNG
  • projekt13.JPG
  • 1fizyka.JPG
  • dosw3.jpg
  • tablica1.jpg
  • dosw7.jpg
  • projekt4.jpg
  • 7swieta.JPG
  • 2a.JPG
  • 7proba_Trommera_Tollensa.jpg
  • 9swieta.JPG
  • 20proba_Trommera_Tollensa.jpg
  • 31klasa.JPG
  • 6fizyka.JPG
  • 3cocacola.jpg
  • 13trommer.JPG
  • 9fizyka.JPG
  • 2gim.jpg
  • DSC_6860 [320x200].JPG
  • projekt2.jpg
  • 3ch.JPG
  • 3fizyka.JPG
  • rzezucha4.jpg
  • DSC_6866 [320x200].JPG
  • 6slider2013X.jpg
  • projekt3.jpg
  • 6smart.jpg
  • 5chemiaaa.JPG
  • DSC_6857 [320x200].JPG
  • technika6.JPG
  • 2swieta.JPG
  • slider9.jpg
  • 10trommer.JPG
  • 1prosba.JPG
  • 1a.JPG
  • 15proba_Trommera_Tollensa.jpg
  • 2cyberprzemoc_.JPG
  • rzezucha1.jpg
  • anka.jpg
  • 8smart.jpg
  • 5gim.jpg
  • 1chem.jpg
  • DSC_6862 [320x200].JPG
  • 2rafal.JPG
  • technika1.jpg
  • 2chemiaaa.JPG
  • technika5.JPG
  • 4proba_Trommera_Tollensa.jpg
  • DSC_6865 [320x200].JPG
  • 12proba_Trommera_Tollensa.jpg
  • 2trommer.JPG
  • 1111.jpg
  • 1rafalek.JPG
  • 1trommer.JPG
  • 2kon.JPG
  • 5slider2013X.jpg
  • 2eko.jpg
  • 4kon.JPG
  • 3smart.jpg
  • 7slider2013X.jpg
  • 10smart.jpg
  • 2rafal_i_julka.jpg
  • DSC_6864 [320x200].JPG
  • 1niebieski osad.JPG
  • 1marchewka.jpg
  • 21klasa.JPG
  • 3swieta.JPG
  • 2cocacola.jpg
  • DSC_6867 [320x200].JPG
  • 11proba_Trommera_Tollensa.jpg
  • 2niebieski osad.JPG
  • projekt6.JPG
  • technika4.JPG
  • 3a.JPG
  • 14proba_Trommera_Tollensa.jpg
  • tablica5.jpg
  • 4swieta.JPG
  • 1eko.jpg
  • 3cyberprzemoc_.JPG
  • 7trommer.JPG
  • 13proba_Trommera_Tollensa.jpg
  • 81klasa.JPG
  • 2slider2013X.jpg
  • dosw8.jpg
  • 22proba_Trommera_Tollensa.jpg
  • dosw1.jpg
  • chemia3.jpg
  • 1kolory.jpg
  • 7smart.jpg
  • 3trommer.JPG
  • 4przegrac_zycie.JPG
  • 8listopad.JPG
  • 8trommer.JPG
  • projekt14.JPG
  • 6trommer.JPG
  • 1halloween.JPG
  • 17proba_Trommera_Tollensa.jpg
  • 9smart.jpg
  • 71klasa.JPG
  • anita13.JPG
  • 5proba_Trommera_Tollensa.jpg
  • 6niebieski osad.JPG
  • jeksperymentuj21.JPG
  • lipie1.JPG
  • 2smart.jpg
  • 3kolory.jpg
  • 4smart.jpg
  • lipie2.JPG
  • 2beben.JPG
  • 3marchewka.jpg
  • 3sz.JPG
  • 1cocacola.jpg
  • dosw2.jpg
  • 10swieta.JPG
  • 9proba_Trommera_Tollensa.jpg
  • 3chemiaaa.JPG
  • cyber].JPG
  • 2marchewka.jpg
  • 1ch.JPG
  • 1kon.JPG
  • projekt11.JPG
  • 11trommer.JPG
  • 6swieta.JPG
  • 3przegrac_zycie.JPG
  • 3niebieski osad.JPG
  • 4fizyka.JPG
  • 12fizyka.JPG
  • 3halloween.JPG
  • 101klasa.JPG
  • 8proba_Trommera_Tollensa.jpg
  • 2fizyka.JPG
  • 6gim.jpg
  • DSC_6858 [320x200].JPG
  • 12trommer.JPG
  • 5trommer.JPG
  • 6kon.JPG
  • slider5.jpg
  • 4chem.jpg
  • 10fizyka.JPG
  • jeksperymentuj28.JPG
  • DSC_6861 [320x200].JPG
  • 8fizyka.JPG
  • mat.jpg
  • 1sz.JPG
  • DSC_6859 [320x200].JPG
  • 1jod.jpg
  • 4chemiaaa.JPG
  • 3slider2013X.jpg
  • tablica2.jpg
  • dosw6.jpg
  • chemia2.jpg
  • projekt15.JPG
  • 1swieta.JPG
  • 3rafalek.PNG
  • DSC_6868 [320x200].JPG
  • dosw5.jpg
  • 5niebieski osad.JPG
  • slider12.jpg
  • 5fizyka.JPG
  • 4sz.JPG
  • 2chem.jpg
  • 13fizyka.JPG
  • 91klasa.JPG
  • tablica4.jpg
  • 2proba_Trommera_Tollensa.jpg
  • 16proba_Trommera_Tollensa.jpg
  • 1beben.JPG
  • rzezucha3.jpg
  • 14fizyka.JPG
  • 5smart.jpg
  • 4trommer.JPG
  • 1gim.jpg
  • 3listopad.JPG
  • 10proba_Trommera_Tollensa.jpg
  • 4listopad.JPG
  • 1przegrac_zycie.JPG
  • 1proba_Trommera_Tollensa.jpg
  • 1slider2013X.jpg
  • 5listopad.JPG
  • 1cyberprzemoc_.JPG
  • 1rafal_i_julka.jpg
  • 1diploms.JPG
  • 1dyplomy.JPG
  • 1karolina_Wiktoria.JPG
  • 1kolorowa_chemia.JPG
  • 1kolorowa_chemia_.JPG
  • 2diploms.JPG
  • 2dyplomy.JPG
  • 2karolina_Wiktoria.JPG
  • 2kolorowa_chemia.JPG
  • 2kolorowa_chemia_.JPG
  • 3diploms.JPG
  • 3dyplomy.JPG
  • 3kolorowa_chemia.JPG
  • 4diploms.JPG
  • 4dyplomy.JPG
  • 5diploms.JPG
  • 5dyplomy.JPG
  • 6diploms.JPG
  • 6dyplomy.JPG
  • 7diploms.JPG
  • 7dyplomy.JPG
  • 8diploms.JPG
  • 8dyplomy.JPG
  • 9diploms.JPG
  • 9dyplomy.JPG
  • 10diploms.JPG
  • 10dyplomy.JPG
  • 11diploms.JPG
  • 11dyplomy.JPG
  • 12diploms.JPG
  • 12dyplomy.JPG
  • 13diploms.JPG
  • 13dyplomy.JPG
  • 14diploms.JPG
  • 14dyplomy.JPG
  • 15diploms.JPG
  • 15dyplomy.JPG
  • 16diploms.JPG
  • 16dyplomy.JPG
  • 17diploms.JPG
  • 17dyplomy.JPG
  • 18diploms.JPG
  • 18dyplomy.JPG
  • 19diploms.JPG
  • 19dyplomy.JPG
  • 20dyplomy.JPG
  • 21dyplomy.JPG
  • 22dyplomy.JPG
  • 23diploms.JPG
  • 23dyplomy.JPG
  • 24diploms.JPG
  • 24dyplomy.JPG
  • 25diploms.JPG
  • 25dyplomy.JPG
  • 26diploms.JPG
  • 26dyplomy.JPG
  • 27diploms.JPG
  • 28diploms.JPG
  • 28dyplomy.JPG
  • 29diploms.JPG
  • 29dyplomy.JPG
  • 30diploms.JPG
  • 30dyplomy.JPG
  • 31diploms.JPG
  • 31dyplomy.JPG
  • 32diploms.JPG
  • 32dyplomy.JPG
  • 33diploms.JPG
  • 33dyplomy.JPG
  • 34diploms.JPG
  • 34dyplomy.JPG
  • 35diploms.JPG
  • 35dyplomy.JPG
  • 36diploms.JPG
  • 36dyplomy.JPG
  • 37diploms.JPG
  • 37dyplomy.JPG
  • 38dyplomy.JPG
  • 39dyplomy.JPG
  • 40dyplomy.JPG
  • 42dyplomy.JPG
  • 43dyplomy.JPG
  • 44dyplomy.JPG
  • 45dyplomy.JPG
  • 46dyplomy.JPG
  • 47dyplomy.JPG
  • 48dyplomy.JPG
  • 49dyplomy.JPG
  • 50dyplomy.JPG
  • 51dyplomy.JPG
  • 52dyplomy.JPG
  • 53dyplomy.JPG
  • 54dyplomy.JPG
  • 55dyplomy.JPG
  • 56dyplomy.JPG
  • 57dyplomy.JPG
  • 58dyplomy.JPG
  • 59dyplomy.JPG
  • 60dyplomy.JPG
  • 61dyplomy.JPG
  • 63dyplomy.JPG
  • 64dyplomy.JPG
  • 65dyplomy.JPG
  • 66dyplomy.JPG
  • 67dyplomy.JPG
  • 68dyplomy.JPG
  • 69dyplomy.JPG
  • 70dyplomy.JPG
  • 71dyplomy.JPG
  • kolorowa_chemia_rafal.JPG
  • lepsza_szkola.png
  • szkolazklasa.jpg